червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Такий захід нещодавно відбувся у Любешівському районному центрі зайнятості. Зустріч була організована в рамках діяльності «Клубу учасників АТО».

Метою цього заняття було поінформувати учасників антитерористичної операції про послуги державної служби зайнятості та надати їм якомога ширшу інформацію про можливості реалізації прав на певні соціальні гарантії.
Розпочала зустріч директор Любешівського РЦЗ Надія Корець, ознайомивши присутніх із ситуацією, яка склалася на ринку праці Любешівського району. Надія Михайлівна також звернула увагу на специфіку економічної діяльності юридичних підприємств та малого бізнесу на території району, на робочі місця, які вони пропонують. Присутні детальніше ознайомилися з можливістю започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості за різними видами: надання послуг, торгово-посередницька діяльність, вирощування та реалізація сільськогосподарської продукції. Так як район є сільськогосподарським, то значна кількість осіб працездатного віку працює в особистих селянських господарствах або веде діяльність на умовах фізичних осіб-підприємців. А особлива увага приділялася розвитку ягідництва.
Про порядок оформлення пенсії за інвалідністю внаслідок отримання травм під час бойових дій ознайомив присутніх представник управління Пенсійного фонду у Любешівському районі Руслан Бубало. Також він проінформував про соціальні гарантії учасників антитерористичної операції у системі пенсійного страхування у разі набуття інвалідності  в період поза військових дій. Загалом зустріч відбулася у формі діалогу, в результаті якого присутні отримали обґрунтовані відповіді на всі запитання, які їх цікавили.
Проведення таких семінарів підвищує обізнаність у багатьох аспектах та допомагає вирішувати конкретні питання соціальної та психологічної адаптації військовослужбовців, тому й надалі планується проведення таких спільних зустрічей у формі роботи “Клубу учасників АТО” щомісячно.
На фото: фрагменти заходу.
Тетяна Клямар, фахівець із питань зайнятості Любешівського районного центру зайнятості.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < січня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання