квітня

27

Четвер

Тут може бути Ваша  РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн,  внизу - 100 грн

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Такий захід нещодавно відбувся у Любешівському районному центрі зайнятості. Зустріч була організована в рамках діяльності «Клубу учасників АТО».

Метою цього заняття було поінформувати учасників антитерористичної операції про послуги державної служби зайнятості та надати їм якомога ширшу інформацію про можливості реалізації прав на певні соціальні гарантії.
Розпочала зустріч директор Любешівського РЦЗ Надія Корець, ознайомивши присутніх із ситуацією, яка склалася на ринку праці Любешівського району. Надія Михайлівна також звернула увагу на специфіку економічної діяльності юридичних підприємств та малого бізнесу на території району, на робочі місця, які вони пропонують. Присутні детальніше ознайомилися з можливістю започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості за різними видами: надання послуг, торгово-посередницька діяльність, вирощування та реалізація сільськогосподарської продукції. Так як район є сільськогосподарським, то значна кількість осіб працездатного віку працює в особистих селянських господарствах або веде діяльність на умовах фізичних осіб-підприємців. А особлива увага приділялася розвитку ягідництва.
Про порядок оформлення пенсії за інвалідністю внаслідок отримання травм під час бойових дій ознайомив присутніх представник управління Пенсійного фонду у Любешівському районі Руслан Бубало. Також він проінформував про соціальні гарантії учасників антитерористичної операції у системі пенсійного страхування у разі набуття інвалідності  в період поза військових дій. Загалом зустріч відбулася у формі діалогу, в результаті якого присутні отримали обґрунтовані відповіді на всі запитання, які їх цікавили.
Проведення таких семінарів підвищує обізнаність у багатьох аспектах та допомагає вирішувати конкретні питання соціальної та психологічної адаптації військовослужбовців, тому й надалі планується проведення таких спільних зустрічей у формі роботи “Клубу учасників АТО” щомісячно.
На фото: фрагменти заходу.
Тетяна Клямар, фахівець із питань зайнятості Любешівського районного центру зайнятості.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ваша Реклама

Події району

Календар новин

April 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...