серпня

18

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників нещодавно в нашій школі відбулася зустріч учнів із жителями села, які брали участь у АТО.

З великою пошаною та вдячністю учні та вчителі школи зустрічали у цей день своїх земляків-героїв: Анатолія Джуманюка, Василя Шмаля, Тараса Оласюка і Михайла Зімича. Це - люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України. Наші гості стали учасниками уроку мужності «Герої нас надихають», який проходив під девізом «Низький уклін тобі, захиснику, і всім Героям слава!». Урок розпочався переглядом відеоролику «Герої не вмирають», котрий до глибини душі вразив гостей та всіх учасників дійства. З глибоким сумом в очах бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали, що пережили за час, проведений в зоні АТО.
З жалем і болем згадали наших земляків, котрі віддали своє життя заради мирного неба над нашими головами. Загиблих героїв Пасевича Івана, Трохимука Юрія, Корця Романа, Хрупчика Івана вшанували хвилиною мовчання, запалили свічку пам’яті і помолилися за їхні душі, які сьогодні на небі є Ангелами, Воїнами-охоронцями.
Мужні захисники із задоволенням слухали вірші, які декламували школярі. А ще вони розповіли про свою підтримку українських солдатів на Сході України: учні і вчителі неодноразово збирали продукти та направляли все через волонтерів у армію, збирали аптечки, створювали індивідуальні ремонтні набори воїнам, брали участь в акціях: «Напиши листа солдату», «Збір пластикових кришечок на протези солдатам». А за надіслані малюнки захисникам отримали Подяку від бійців ОЗСП «Азов».
З великою цікавістю і трепетом в душі всі присутні переглянули презентацію «Наші земляки в АТО», героями якої стали 11 колишніх учнів школи, яким випала доля зі зброєю в руках захищати нашу державу.
А ще в цей день гості школи побували на уроці Захисту Вітчизни, під час якого старшокласники тренувалися у виконанні навчальних нормативів у розбиранні і складанні автоматів АК 74, якими забезпечив на урок Любешівський районний військовий комісаріат. Учні мали змогу отримати практичні поради і спеціальні навики, якими поділилися з ними земляки-герої.
Присутні учасники АТО почули від педагогічного колективу та учнів щирі слова вдячності. Зустріч завершилася фотографуванням “на згадку”.
Олександр Кушнерик, вчитель Захисту Вітчизни ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великий Курінь.

Події району

Календар новин

August 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

No result...

Це цікаво

Посміхніться

No result...