липня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Тема засміченості лісів побутовими відходами була і, на жаль, залишається актуальною. Гектари лісів засмічені гидотною, яка розкладається десятки чи й сотні років.

 

Заходжу в свій рідний бучинський ліс, і так стає важко на душі. Пройдеш буквально кілька кроків – і бачиш: лежить пластмасова пляшка. Ще кілька кроків – друга, одноразові пакети, скляні пляшки. Весь ліс, а це ж не один гектар, засмічений побутовим сміттям. Що ж буде через років десять? Ходитимемо по пляшках і збиратимемо чорниці? Впевнена: смітять не місцеві жителі, а ті, хто приїжджає автомобілями, бусами для збору ягід, і яким все одно, що залишили після себе. 
Їду на поле, що за любешівським кладовищем, а там картина ще страшніша: сміття лежить скраю лісу, вивалене у кар’єри, де видобувають білий пісок. А що робиться на територіях біля “газовиків”, лісгоспу! Тут масово лежать скляні пляшки з-під спиртних напоїв, склянки. В любешівський ліс неприємно ходити по гриби, бо ж довкола валяються гори памперсів і різна «пластмаса». 
Що ж буде через декілька років? Куди підуть по гриби і ягоди наші внуки? Задумаймося всі: чоловіки та жінки! Невже так важко своє сміття забрати з собою, не лишати його в лісі? Прошу від усього серця: задумаймося!
Валентина Корсак, смт Любешів.
 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання