жовтня

21

Субота

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Все людство віддавна знає, хто такий Іуда. Це біблійне ім’я стало синонімом зради, підступу, продажу за тридцять срібняків. Він був не одинаком, і в сучасному світі таких зустрічається, на жаль, все більше й більше. Навчімося ж розрізняти Іуду.

Верховна рада прийняла в цілому законопроект щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2018 року. Тож нині активно в засобах масової інформації обговорюється це питання. Різні політичні сили мають своє, інколи кардинально протилежне, бачення щодо цього. А що думають з приводу даного питання жителі Любешівщини? Це зацікавило нашого журналіста, адже район – сільськогосподарський. 

Тема засміченості лісів побутовими відходами була і, на жаль, залишається актуальною. Гектари лісів засмічені гидотною, яка розкладається десятки чи й сотні років.

А я спішу до батьківської хати,
Де тато завжди радо зустрічав…
Липень… Напоєний дощами, зігрітий теплим сонечком, одягнений у різнобарв’я квітів та пшеничні колоски, розміреними кроками йшов землею. Він пестливо гладив ошатне вбрання дерев, наливав соковитістю кожен плід на їхніх гіллях, дарував людям ніжність, любов, свою щедрість та доброту.  А вітерець із легкою прохолодою теж не байдикував. Він вправно перегортав сторінки в календарі нинішнього року. Перше, друге...,  десяте число. А згодом настало й вісімнадцяте. 

Чому людина вживає погані слова? Може, від некультурності чи поганого виховання? Мабуть, причина тут глибша. Адже те, про що говорять уста, залежить від наших серця та розуму. Як каже прислів’я: «Від гнилого серця і гнилі слова». Лихослів’я, злослів’я... Багато з нас і не помічають за собою цього.

Написати цю статтю мене надихнула нещодавня зустріч у Луцьку представників громад, ресурсних центрів Волині з делегацією Європейської Комісії щодо моніторингу використання коштів Європейського Союзу.

«У гостях добре, а вдома – краще», - твердить народна мудрість. Та чи дійсно це так, коли мова йде про життя українців за кордоном? Ця тема завжди є актуальною, особливо для молодого покоління, котре тільки й мріє про «солодке» життя в інших країнах. От тільки яке воно, те закордонне життя? Звичайно, відповідь на це запитання далеко не однозначна, адже скільки людей, стільки й думок. Та все ж спробуємо розібратися.

Ритуальні послуги - це вигідний і, головне, стабільний бізнес. Щороку ціни на поховальну атрибутику стрімко піднімаються вгору, та цей фактор і зовсім не впливає на їхній попит. Адже, як би це банально не звучало, люди від смерті не застраховані. Тож родичам померлого доводиться витрачати на похорони досить кругленьку суму. Це лише свідчить про одне - на вбитій горем родині можна непогано заробити. А крім цього, ще варто зібрати всі необхідні довідки, аби отримати свідоцтво про смерть та матеріальну допомогу від держави на поховання...
Коли народжується дитина, їй радіють,  вітають сім’ю близькі, знайомі. Принаймні, так завжди було заведено в українських родинах. Звідки ж беруться сироти при живих батьках? Та й непоодинокі нині випадки, коли діти не просто не поважають старших у родині, а навіть підіймають на них руку.

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання