лютого

24

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Чомусь не завжди ми усвідомлюємо, що охорона довкілля залежить практично від кожного з нас, навіть від наймолодших. Зокрема, від звички не кидати сміття під ноги й застерегти від цього інших. На жаль, у райцентрі інколи доводиться спостерігати інше…

Ми всі є споживачами, покупцями. «Свій» улюблений магазин вибираємо переважно тому, що там нам - комфортно. І рівень такої комфортності найчастіше пов’язаний зі ставленням продавців, працівників до відвідувачів. 

Із настанням весни в Україні щороку проводяться суботники, Дні довкілля, до яких активно залучаються як молодь, так і дорослі. Всі разом прибирають відповідні території, наводять чистоту, створюють привабливий вигляд населених пунктів. Результат кількаденних спільних трудів – чисті місця відпочинку, парки, ліси, пофарбовані лавочки, різні вуличні споруди, висаджені зелені насадження та квіти, на які любо дивитися. Про все це неодноразово повідомлялося на сторінках нашого часопису. Але все ж, як засвідчують реалії, приводу надто радіти немає, адже після так званих «суботників» усі знову повертаються до «старих звичних вчинків» і активно смітять... самі собі. Ось такий парадокс...

Нещодавно мені довелося бути свідком досить прикрого випадку: мама з донькою вже о пізній порі гучно з’ясовували стосунки біля під’їзду будинку, де я проживаю. Мама вмовляла доньку-підлітка не йти гуляти, адже пізно вже, та й компанія сумнозвісна. На що остання щосили кричала на матір, мовляв, доросла вже і може самостійно обирати друзів та вирішувати, що й коли їй робити.

Події району

Календар новин

February 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...