червня

23

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

«У гостях добре, а вдома – краще», - твердить народна мудрість. Та чи дійсно це так, коли мова йде про життя українців за кордоном? Ця тема завжди є актуальною, особливо для молодого покоління, котре тільки й мріє про «солодке» життя в інших країнах. От тільки яке воно, те закордонне життя? Звичайно, відповідь на це запитання далеко не однозначна, адже скільки людей, стільки й думок. Та все ж спробуємо розібратися.

Ритуальні послуги - це вигідний і, головне, стабільний бізнес. Щороку ціни на поховальну атрибутику стрімко піднімаються вгору, та цей фактор і зовсім не впливає на їхній попит. Адже, як би це банально не звучало, люди від смерті не застраховані. Тож родичам померлого доводиться витрачати на похорони досить кругленьку суму. Це лише свідчить про одне - на вбитій горем родині можна непогано заробити. А крім цього, ще варто зібрати всі необхідні довідки, аби отримати свідоцтво про смерть та матеріальну допомогу від держави на поховання...
Коли народжується дитина, їй радіють,  вітають сім’ю близькі, знайомі. Принаймні, так завжди було заведено в українських родинах. Звідки ж беруться сироти при живих батьках? Та й непоодинокі нині випадки, коли діти не просто не поважають старших у родині, а навіть підіймають на них руку.

Читаючи на сторінках районної газети «Нове життя» публікації про будівництво спорткомплексу та проблему викупу землі під цей заклад, вирішив поділитися власним баченням даної ситуації.

Інтернет, чати, соціальні мережі – це щоденні супутники людей, особливо молоді та дітей. У віртуальних мережах вирує досить насичене життя: люди спілкуються, закохуються, одружуються, сваряться, а іноді, як це не страшно, ідуть передчасно із життя. 

Нещодавно своїм учням дала завдання: написати твір на тему “Які моральні цінності найактуальніші у сучасному світі і яких найбільше не вистачає?”.  Неочікувано майже всі учні ствердили: поваги. То що ж таке повага і чому її так не вистачає у наш час?

Чомусь не завжди ми усвідомлюємо, що охорона довкілля залежить практично від кожного з нас, навіть від наймолодших. Зокрема, від звички не кидати сміття під ноги й застерегти від цього інших. На жаль, у райцентрі інколи доводиться спостерігати інше…

Ми всі є споживачами, покупцями. «Свій» улюблений магазин вибираємо переважно тому, що там нам - комфортно. І рівень такої комфортності найчастіше пов’язаний зі ставленням продавців, працівників до відвідувачів. 

Із настанням весни в Україні щороку проводяться суботники, Дні довкілля, до яких активно залучаються як молодь, так і дорослі. Всі разом прибирають відповідні території, наводять чистоту, створюють привабливий вигляд населених пунктів. Результат кількаденних спільних трудів – чисті місця відпочинку, парки, ліси, пофарбовані лавочки, різні вуличні споруди, висаджені зелені насадження та квіти, на які любо дивитися. Про все це неодноразово повідомлялося на сторінках нашого часопису. Але все ж, як засвідчують реалії, приводу надто радіти немає, адже після так званих «суботників» усі знову повертаються до «старих звичних вчинків» і активно смітять... самі собі. Ось такий парадокс...

Нещодавно мені довелося бути свідком досить прикрого випадку: мама з донькою вже о пізній порі гучно з’ясовували стосунки біля під’їзду будинку, де я проживаю. Мама вмовляла доньку-підлітка не йти гуляти, адже пізно вже, та й компанія сумнозвісна. На що остання щосили кричала на матір, мовляв, доросла вже і може самостійно обирати друзів та вирішувати, що й коли їй робити.

Події району

Календар новин

June 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...