червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

10 червня 2019

Наталія Горщар створила черговий відеокліп

Наша талановита землячка презентувала черговий творчий доробок - інструментальний відеокліп "Доля величної жінки" (violin cover Наталії Горщар на композицію "Destiny" Vanessa Mae), який присвячується Ілоні Зріні - княгині-оборонниці Мукачівського замку. 

Read more

Щитинці - «за», а малоглушанці мовчать

Минулого тижня, в четвер, у с. Щитинь відбулися сходи селян, на яких більшістю голосів винесли рішення ввійти Щитинській сільській раді до Великоглушанської ОТГ.

Read more

Олександр Пирожик провів виїзний прийом громадян у Любешові

П’ятого червня з робочим візитом у районі побував перший заступник голови Волинської обласної ради та провів особистий прийом громадян.

Read more

Робота в поєднанні з відпочинком

У національному природному парку «Прип’ять-Стохід» до Дня охорони навколишнього середовища відбувся семінар з обміну досвідом з еколого-освітньої та рекреаційної діяльності українських та зарубіжних установ природно-заповідного фонду. Про це йдеться на сторінці у Фейсбуці парку.

Read more

Любешівці побували на концерті Олега Винника

Відомий поп-співак зібрав аншлаг під час концерту у Луцьку минулої п’ятниці. Побували там і багато жителів нашого району, залюблені у творчість Винника.

Read more

Новобранців побільшало

Минулого тижня відправили на строкову військову службу трьох юнаків.

Read more

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування