червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

07 червня 2019

Любешівський храм відзначив престольне свято і ювілей

Учора, у свято Вознесіння Христового, храмовий празник та 15-ліття від часу заснування церкви відзначили у Свято-Вознесенському храмі ПЦУ у Любешові.

Read more

Любешівські футболісти вийшли у півфінал Кубка області

У середу на селищному стадіоні відбулися чергові змагання з футболу, у результаті яких любешівська «Прип’ять» виборола путівку у півфіналу Кубка області.

Read more

Змагалися юні туристи Любешівщини

Із 3 по 5 червня в Любешові, в урочищі «Біля каменя», відбувався 12-ий туристично-спортивний зліт серед учнівської молоді Любешівської селищної ради.

Read more

Редакція отримала Подяку від народного депутата України

Сьогодні до редакції газети «Нове життя» завітала разом з іншими поважними гостями депутат Верховної Ради України Ірина Констанкевич.

Read more

В Бірках в останній путь провели учасника бойових дій

Сьогодні село Бірки в останній путь провело Володимира Томашука, учасника бойових дій.

Нагадаємо, його життя трагічно обірвалося у перший день літа на будівництві у Польщі. Проте минув час, доки з чужини привезли тіло загиблого до рідного села.  Попрощатися зі своїм сучасним героєм-захисником, учасником російсько-української війни, зійшлося чи не все село. Прибули віддати шану і представники селищної та районної влад. Помолилися за упокій душі новопреставленого Володимира вдома та в місцевому храмі. Опісля сумна процесія рушила на кладовище, де священик о. Анатолій вкотре висловив співчуття родині учасника бойових дій і закликав всіх молитися за упокій його душі. 

 

Read more

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування