червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

05 червня 2019

Найкращий в Україні твір про героїв написала учениця з Березич

Вчора перший заступник голови Волинської обласної ради, заступник голови ВОО ВО «Свобода» Олександр Пирожик особисто вручив відзнаки переможниці та призерам Всеукраїнського конкурсу учнівських письмових творів до Дня героя «Герої в моїй родині» - вихованцям ліцеїв Любешівської селищної ради.

Read more

Просять допомогти у виданні книги про загиблих земляків

Незабаром книжкові полички поповняться ще одним виданням про героїчні подвиги наших краян «Волинський небесний батальйон». Але для того, аби ця книга побачила світ, необхідні кошти.

Read more

Єлізавета нагороджена Подякою від народного депутата України

У День захисту дітей в м. Луцьк на площі біля драмтеатру відбувся обласний телевізійний конкурс «Співай за мрію!». У ньому взяла участь і здобула перемогу наша талановита землячка з Дольська – Єлізавета Кузьмич.

Read more

М'ясні продукти та кондитерські вироби на місцевому ринку продають із порушеннями

На засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації аналізували епізоотичну ситуацію щодо продажу м’ясної, молочної та кондитерської продукції на місцевому ринку без спеціальних холодильних установ, інформує прес-служба РДА.

Read more

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування