червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

19 травня 2019

Андрійко Нестерук уже вдома!

Андрій Нестерук із Погулянки, якому успішно провели трансплантацію кісткового мозку в стамбульській клініці, уже більше тижня вдома.

Read more

У командному заліку – переможці Кубка Європи зі спортивної ходьби

Уродженка Любешівщини Валентина Мирончук та волиняни Олена Собчук, Іван Банзерук та Дмитро Собчук у складі збірної України виграли командний залік Кубка Європи зі спортивної ходьби на 50 км. Ці змагання відбулися 19 травня у литовському місті Алітус.

Read more

Наша Дарина Касян показала найкращі результати серед українок на міжнародних змаганнях

На Кубку Європи зі спортивної ходьби, який триває в Алітусі, розіграли перший комплект нагород, повідомляється на сайті Федерації легкої атлетики України. У цих змаганнях бере участь і наша землячка Дарина Касян.

Read more

В’язівненські юні актори посіли третє місце в області

Сімнадцятого травня на базі Луцького педагогічного коледжу, за ініціативи ВОЕНЦу, відбувся обласний конкурс-огляд екологічних театрів, у якому юні актори із В’язівна зайняли третє місце.

Read more

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування