червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

10 травня 2019

Третє місце в області за читання польської поезії

Сьогодні у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний етап конкурсу виразного читання польської поезії ім. Юліуша Словацького. Й учениці Любешівського ліцею своїм умінням довели, що в Любешові є творчо обдаровані діти.

Read more

Любешівському колегіуму – 325

Сьогодні працівники публічної бібліотеки разом із краєзнавцем, істориком Петром Бущиком для учнів 10-А класу Любешівського ліцею краєзнавчу годину «Хроніка колегіуму Любешівського». Адже 5 травня минуло 325 років від дня заснування цього колись елітного у всій Європі навчального закладу.

Read more

Вшанували педагогів Любешівщини

Сьогодні актова зала Любешівського ліцею нагадувала розкішне суцвіття найталановитіших учителів нашого краю. Адже тут відбувалися урочистості для учасників конкурсу «Вчитель року – 2019» та виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

Read more

У нашої землячки – «срібло» на Всеукраїнському науковому конкурсі

У Києві упродовж 2-7 травня проходив третій Всеукраїнський етап конкурсу-захисту наукових робіт учнів Малої академії наук України.

Read more

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування