червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

25 квітня 2019

Знову горить…

Сьогодні у с. В’язівне сталася пожежа.

Read more

Акція з озеленення від атовців

Сьогодні працівники НПП «Прип’ять-Стохід», котрі є учасниками АТО (Олександр Сащук, Святослав Колб, Віктор Бурдак, Віктор Рокун та Василь Корець), разом зі школярами озеленили територію біля любешівського дитсадка №3.

Read more

Відправили хлопців в армію

Продовжується весняний призов, і сьогодні четверо юнаків Любешівщини поповнили ряди новобранців.

Read more

Юні борці прибрали ліс та дорогу до Заріки

Днями близько двадцяти юнаків віком 7-14 років (із Любешова, Підкормілля, Селіска, Залізниці), котрі займаються вільною боротьбою в спортивному клубі «Скіф», прибрали лісопосадку в с. Заріка. А вертаючись до райцентру, збирали обгортки та пластикові пляшки, які валялися обабіч дороги.

Read more

Стару демонтували, встановлюють нову дошку оголошень

У Любешові між магазином «Свіжий хліб» та закладом громадського харчування «Рута» буквально в ці хвилини встановлюється нова дошка оголошень.

Read more

Пасхальні дерева «виросли» вчора в центрі Любешова

На площі перед Будинком культури селищної ради працівники управління гуманітарної політики, галузі культури висадили два дерева, котрі прикрасили великодніми писанками та різнокольоровими стрічечками. Почали між ними й величезний пасхальний кошик із лози плести.

Read more

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування