травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

16 квітня 2019

На Любешівщині відкрили ще одну ресурсну кімнату

Сьогодні у Березичівському ліцеї відкрили ресурсну кімнату – спеціально облаштований кабінет для діток із особливими освітніми потребами. В кінці березня подібний запрацював у Бірках.

Read more

Працівники поліції провели виховну бесіду з школярами

З метою попередження злочинів з боку неповнолітніх та виявлення осіб, які втягують молодь у злочину діяльність працівники Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу поліції були запрошені на виховну годину до учнів 8 класу Любешівського ліцею, - повідомляє Любешівське відділення поліції.

Read more

Про волонтерів-оцінювачів якості води говорили на Басейновій раді

Представники національного природного парку «Прип’ять-Стохід» взяли участь у Басейновій раді річки Прип’ять, що проходила нещодавно в м. Новоград-Волинський.  Основна увага зосереджена була на визначенні джерел точкового та дифузного забруднення у басейні Прип'яті.

Read more

Любешівські правоохоронці отримали нагороди

З нагоди 100-річчя карного розшуку України у Любешівському відділенні поліції ГУНП Волинської області відбулися урочистості.

Read more

Роботи юних вишивальниць Любешівщини побачать у Києві

Із метою підтримки народних та родинних традицій Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України проводиться Всеукраїнський конкурс «Вишиванка дитячими руками».

Read more

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування