червня

19

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

18 березня 2019

Директор із Залізниці – про освіту в Швеції

Днями керівник Залізницького ліцею імені Івана Пасевича повернувся із інтеграційної поїздки до Швеції, котра була організована за сприяння Волинської торгово-промислової палати. Своїми враженнями про саму поїздку, зокрема про освіту цієї країни, він поділився на своїй сторінці у Фейсбуці.

Read more

Говорили про стратегію місцевого розвитку

Стратегією місцевого розвитку під час Ради регіонального розвитку Волинської області, що відбулась 14 березня 2019 року в місті Ковель, поділився голова Любешівської ОТГ Олег Кух, який водночас є головою Асоціації органів місцевого самоврядування Волинської області «Волинська економічна ліга». 

Read more

Внаслідок пожежі загинув чоловік

У п’ятницю, 15 березня, трапилася пожежа у будинку в селі Судче.

Read more

Допоможімо подолати недугу!

35-річну жительку с. Залізниця, маму двох хлопчиків Зоряну Черевко спіткала страшна хвороба - діагнозодиференційована аденокарцинома тіла і переддвір'я пілоруса шлунка з вростанням в поперечно-ободову кишку Т4 Nx M1 G3, ст. IV, кл. гр. IV. Канцероматоз очеревини малого тазу та купола діафрагми. Асцит. Двобічний гідронефроз 2 ст. НЦД.

Read more

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування