травня

25

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

22 лютого 2019

Учителька із Деревка зібрала у Луцьку 170 учителів з усіх куточків України

Сьогодні у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась регіональна (не)конференція «mini-EdCampLutsk 2019». І сталася ця подія на території Волинської області саме завдяки учительці із с. Деревок Оксані Домарацькій.

Read more

Уявна екскурсія сучасним та древнім Любешовом

Ось таку цікаву подорож у часі сьогодні для десятикласників Любешівського ліцею організували в читальному залі.

Read more

«Українські вечорниці» від Університету ІІІ віку

Сьогодні талановиті, молоді душею студентки цього особливого закладу потішили чудовим заходом всіх присутніх у малому залі будинку культури селищної ради, який назвали «Українські вечорниці».

Read more

Любешівців закликають не нищити червонокнижні первоцвіти

У весняний час триває торгівля ранньоквітучими об’єктами рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги  України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення: підсніжник білосніжний (звичайний), білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, черемша (цибуля ведмежа). Збирання даних видів рослин призводить до знищення їх популяцій. Реалізація червонокнижних видів рослин відбувається в місцях масової торгівлі (ринках).

Read more

Порядок вирішення питання про уточнення списку виборців

Любешівський районний суд Волинської області, з метою організації роботи суду у період проходження виборчого процесу чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, доводить до відома громадян, що відповідно до частини 3 статті 32 Закону України „Про вибори Президента України” (далі—Закон), виборець має право ознайомитися із списком виборців у приміщенні відповідної дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

Read more

Район горить!

Щороку служба порятунку, екологи намагаються достукатися до людей із закликом не палити суху траву. Але, як засвідчує реальність, їхні зусилля залишаються марними. Адже цими днями район знову – у вогні й димові.

Read more

Будівництво доріг, розпочате торік, невдовзі продовжиться

У цьому запевнив журналістів «Нового життя» провідний інженер відділу технічного нагляду департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації Віталій Зіньков.

Read more

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування