квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

05 грудня 2018

Вшанували пам'ять воїна-земляка, загиблого в Білорусі

Минулої неділі, 2 грудня, учні Любешівського ліцею, по дорозі в с. Калауровичі Пінського району до ровесників-партнерів по екологічному проекту «Транскордонні водні інспектори», відвідали братську могилу, де похований уродженець с. Сваловичі Яків Шкльода, розповіла наставник юник екологів Людмила Савчук, вчитель біології ЗЗСО "Любешівський ліцей".

Read more

Агрегати тракторів фірми John Deere - лабораторії коледжу

Сьогодні в лабораторію «Будова тракторів» Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ партнери провідного німецького підприємства  Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH передали діючі стенди та агрегати тракторів фірми John Deere. Таку хорошу новину повідомив  Анатолій Хомич, в. о. директора Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ.

Read more

Кілька резервістів району проходять навчальні збори

Відправили їх 3 та 5 грудня, повідомив військовий комісар Любешівського районного військового комісаріату Геннадій Борисюк.

Read more

Активність та небайдужість посприяли вирішенню проблеми

Днями знову відновив свою роботу кабінет здорової дитини. Про те, що його кілька місяців не було, активно розпочали турбуватися молоді мами, через це на сторінках Фейсбуку велася активна дискусія.

Read more

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування