квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

21 листопада 2018

Любешівська громада стала переможцем проекту

Любешівську ОТГ відібрано до участі у проекті «Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ» Програми «U-LEAD з Європою», повідомляється на сайті Любешівської селищної ради.

Read more

Будьмо гідними громадянами нашої держави!

До цього закликали присутніх ведучі тематичного заходу, приуроченого Дню Гідності та Свободи, який відбувся сьогодні у малому актовому залі Будинку культури селищної ради.

Read more

Не всі дороги встигли поремонтувати

Минулого тижня закінчили роботи з капітального ремонту дороги до Деревка у межах запланованого фінансування на цей рік (60% від усієї вартості), повідомили у Любешівській селищній раді.

Read more

Наша юна спортсменка Іванна Кух поїде у Нідерланди

Вихованка Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи Іванна Кух візьме участь у чемпіонаті Європи з кросу у Нідерландах.

Read more

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування