квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

20 листопада 2018

Запобігання правопорушень шляхом працевлаштування

Вчора провідний юрисконсульт Любешівської районної філії Волинського ОЦЗ Надія Боснюк та начальник Любешівського районного сектору «Центр пробації» Анатолій Кухарик провели зустрічі з особами, засудженими до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

Read more

Провели хлопців в армію

П’ятьох юнаків Любешівщини сьогодні проводжали рідні на строкову військову службу.

Read more

Сніг перший - клопоти ті самі

Для працівників комунального підприємства «Любешів-Комфорт-Сервіс» випадання нігу не стало великим випробуванням. Щоправда, за словами директора цього КП Сергія Фальчика, робочий день із неділі на понеділок у них розпочався о четвертій ранку.

Read more

Волейбольні пристрасті

Минулої неділі в спортзалі Любешівського технічного коледжу відбувся перший тур відкритого чемпіонату селищної ради з волейболу. А в Білорусі зіграла команда ветеранів-волейболістів.

Read more

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування