квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

18 вересня 2018

Більше 12,5 мільйонів – на реалізацію 7 проектів

Минулої п’ятниці на засіданні позачергової шістнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання затверджено перелік проектів, які реалізуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Обсяг фінансування - 12603,2  тис. грн.

Read more

Визначили ставку земельного податку на лісові землі

На позачерговій сесії селищної ради депутати ухвалили зміни до рішення селищної ради від 14.07.2017 року №22/8 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік», яким визначено ставку земельного податку на лісові землі, інформує прес-служба ОТГ.

Read more

Розпочато реформування Любешівського суду

Чотирнадцятого вересня цього року розпочато процедуру реорганізації (злиття) Любешівського районного суду.

Read more

Наш земляк був учасником V фізкультурно-оздоровчого фестивалю серед осіб з інвалідністю

Відбувався він днями у Луцьку. Змагалися спортсмени у п'яти видах спорту: боча, дартс, кеглі, перегони на візках та шашки, повідомляє прес-служба ГО "Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії".

Read more

Олімпійський урок від чемпіона Європи

Нещодавно у Бихівському ліцеї відбувся незвичний урок. У актовому залі зібрався весь колектив учителів та учнів, адже зустрічали уродженця села, а нині успішного легкоатлета, котрий у серпні виборов звання чемпіона Європи, Сергія Березюка.

Read more

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування