травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

29 серпня 2018

Зустріч із чемпіоном Європи

Сьогодні в малому залі селищного Будинку культури відбулася зустріч з нашим земляком, уродженцем села Бихів, Сергієм Березюком, котрий на днях повернувся додому з Берліна, привізши із чемпіонату Європи три медалі: золоту та дві бронзові.

Read more

А вишні цвітуть

Наші краяни продовжують ділитися світлинами про цвітіння їхніх садків у серпні.

Read more

Замість однієї серпневої конференції – дві

В останні дні серпня педагогічна родина Любешівщини традиційно збирається на найбільшу освітянську нараду. Щоправда, цьогоріч їх було аж дві: гуртувалися окремо заклади, які знаходяться у власності ОТГ та які перебувають на балансі району.

Read more

ІЛОВАЙСЬК: ЧОТИРИ РОКИ БОЛЮ

Сьогодні, 29 серпня, минули четверті роковини Іловайської трагедії. Адже після того, як у 2014-му безпощадно були розстріляні українські військові у так званому «коридорі смерті», назва Іловайськ для усіх стала синонімом горя й болю. І для волинян – особливо, бо ж серед загиблих було багато наших краян.

Read more

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування