лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

10 травня 2018

Троє призовників пішли в армію добровольцями

Сьогодні п’ятьох юнаків проводжали на строкову військову службу. Урочисто їх вітали рідні та друзі, вручив військові квитки та побажав хорошої служби військовий комісар Геннадій Борисюк, котрий зазначив, що всі вони спочатку проходитимуть навчання у 184-му навчальному центрі в Старичах Львівської обл. 

Read more

Наші легкоатлети змагалися в Китаї

Упродовж 5-6 травня у китайському місті Тайцан відбувався Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби. Україну представляли троє вихованців Любешівської ДЮСШ. 

Read more

Кращі медики мають любешівське коріння

Під кінець квітня в польському місті Люблін відбувався Чемпіонат із симуляційної медицини та конференція для студентів і молодих учених. Участь у ньому брало 11 команд - із Польщі, Китаю та України. Третє місце здобули українці, серед яких – і наші земляки!

Read more

Об’єднала поезія землячки

Творча зустріч, котра нещодавно відбулася у ЗОШ І-ІІ ст. с. В`язівне, стала справжнім святом душі: педагоги та школярі школи мали можливість поспілкуватися зі своєю землячкою Валентиною Матвіїв, поезія якої того дня об`єднала усіх присутніх.

Read more

А склад правопорушення відсутній

Суд звільнив особу від адміністративної відповідальності у зв’язку з відсутністю складу правопорушення.

Read more

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування