лютого

19

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

25 квітня 2018

Добрі справи – на спомин про жінок-мироносиць

Уже традиційно багато років поспіль у День жінок-мироносиць, який припав на минулу неділю, у Марії-Магдалинівському храмі села Погулянка учні початкових класів місцевої школи під керівництвом протоієрея Леоніда вітали біля церкви всіх жінок-парафіянок.

Read more

Третє місце на всеукраїнському конкурсі

Наша землячка, уродженка с. Ветли, учениця Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради Уляна Дишко взяла участь у конкурсі захисту науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук України.

Read more

Із чотирьох новобранців троє – односельці

Вчора відбувся черговий призов юнаків на строкову військову службу. Причому троє юнаків – із Великої Глуші: Андрій Лахай, Андрій Мельник та Роман Динь. Ще один призовник –  Ігор Бринчук з Залізниці.

Read more

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування