червня

19

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

23 січня 2018

Перші місце в дев’ятьох, другі – у трьох юних боксерів

Упродовж 19-20 січня у Володимирі-Волинському відбувся перший цього року Відкритий боксерський турнір за участю найуспішніших юних боксерів 2000-2008 року народження. На змагання запросили і 16 найкращих боксерів клубу «УДАР», які тренуються в спортивному залі «Скіф», що в приміщенні Любешівського РБК.

Метою турніру був відбір із понад 120 боксерів найсильніших як кандидатів до збірної Волинської області. Приємно, що боксери Любешівщини виправдали сподівання федерації боксу Волині. Так, дев’ятеро наших земляків вибороли перші місця, ще троє – другі. Переважно це спортсмени, котрі неодноразовов перемагали торік у різноманітних змаганнях: учні Любешівського НВК Олександр Василюк (5 клас), Назар Медведюк (5 кл.), Валентин Петрик (6 кл.), Валерія Ветлянчук (6 кл.), Євген Мокич (4 кл.), Тарас Марчик (4 кл.), Владислав Вітовщик (9 кл.), одинадцятикласники Великокурінської ЗОШ Мирослав Бущук, Юрій Оласюк, восьмикласниця Седлищенської школи Марія Пасевич, студентка першого курсу Любешівського технічного коледжу, кандидат у майстри спорту Тетяна Сидорчук. Серед новачків вдало дебютувала десятикласниця Любешівського НВК Ірина Поліщук, яка вперше змогла взяти участь у змаганнях такого рівня і одразу ж отримала можливість стати кандидатом до збірної Волинської області. Відтак разом із Тетяною Сидорчук і Марією Пасевич братиме участь у чемпіонаті України, який має відбутися в лютому цього року в м. Рівне.

Созон Смаль, тренер клубу «УДАР».

Read more

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування