січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

21 грудня 2017

Де не буде світла 22 грудня

Завтра у зв’язку із плановими ремонтними роботами на лініях електропередач з 9 до 14 год. відбудеться часткове відключення електроенергії у Любешові (вул. Сагайдачного, Зої Космодем'янської та Брестської).

Read more

Першокласники-«інтелектуали» вразили вчителів зі званнями

Із першого вересня один із перших класів ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» навчається за програмою всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Сьогодні на базі «інтелектуального» класу відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду для вчителів, які мають звання, зініційоване відділом освіти, молоді та спорту РДА, районним методкабінетом та керівництвом НВК. До участі долучилися директор та голова ради ОНЗ.

Read more

Сходинки до успіху

«Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний та яскравий» - саме під таким девізом проходив тиждень початкової школи у Бихівській школі.

Read more

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування