січня

16

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

19 грудня 2017

Життя дитини може врятувати невідкладна операція

Сім’я Мельничуків (Кузьмичів) із села Гута Боровенська звертається до чуйних, добрих, небайдужих до чужого горя людей, бо вірить, що такі є. Наш син, онук Стефан Олександрович Мельничук тяжко хворий. В Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” в м. Києві дитині поставили діагноз від народження: “Вроджений гіперінсулінізм з мутацією гена АВСС 8. Неонатальна гіпоглікемія”.

Read more

Наші легкоатлети знову продемонстрували майстерність

Минулої суботи в м. Бровари відбулися Всеукраїнські змагання на призи заслуженого тренера України Сергія Операйла серед легкоатлетів 2002 р.н. і молодші. Збірну Волині вкотре представляли вихованці Любешівської ДЮСШ. У змаганнях зі спортивної ходьби серед юнаків (на 5000 м) та дівчат (3000 м) знову наші спортсмени продемонстрували свою майстерність.

Read more

Твій вибір

Вчора в рамках квесту «Твій вибір», з метою формування у шкільної молоді мотивації до свідомого професійного вибору та оцінки власних можливостей, Любешівський РЦЗ провів профорієнтаційний захід для учнів 11 класів ОНЗ Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великий Курінь, 9 класів - ЗОШ І-ІІ ст. с. Дольськ та філії Підкормільська ЗОШ І-ІІ ст.

Read more

Вручали «миколайчики»

Сьогодні, у день святого Миколая, в актовому залі районного Будинку культури відбувся чудовий і вже традиційний захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Read more

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування