квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

24 листопада 2017

Подбаймо про зимуючих птахів разом

Нині на території НПП «Прип’ять-Стохід» проходить акція «Допомога птахам взимку». В рамках якої у середу було проведено тематичний урок для учнів 5-го класу Любешівського НВК. Для школярів розповіли як правильно допомагати птахам, і чому необхідно це робити. А ще під час презентації учні дізналися те, чим люблять ласувати наші «брати менші». А на завершення пізнавального уроку провели відеовікторину «Як ми знаємо птахів».

Read more

Директор школи побував у Молдові

Днями з-за кордону повернувся керівник Залізницької школи Сергій Кутинець, відомий своїми новаторськими підходами до навчально-виховного процесу. Цього разу він побував у столиці Республіки Молдова - м. Кишинів.

Read more

Співбесіда – запорука працевлаштування

Вчора в рамках діяльності центру кар’єри Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ профорієнтатор Тетяна Клямар Любешівського РЦЗ провела семінар «Співбесіда з роботодавцем» для студентів випускної групи, які навчаються за професією «Кухар». Разом із ними на заході була присутня куратор групи Інна Черевко та психолог коледжу Ольга Швайко.

Read more

Поляки презентували учням книги

Підручники з польської мови для 11 класу (Краків, 2015 р.) днями отримали в подарунок майбутні випускники гуманітарного класу ОНЗ Любешівський НВК «Любешівська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».

Read more

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування