квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

22 листопада 2017

Свої права треба захищати

Сьогодні начальник Любешівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Волинській області Ніна Хомич організувала та провела «круглий стіл» з нашим редакційним колективом, у рамках якого було презентовано загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право».

Read more

Обіцяють ще одну робочу станцію

Хорошу новину повідомила керівник районного відділу Державної міграційної служби Ольга Герель: у них вирішується питання щодо встановлення ще однієї робочої станції, з відповідним запитом про що свого часу редакція зверталася до обласного управління ДМС.

Read more

Районних аграріїв відзначили на обласному рівні

З нагоди Дня працівників сільського господарства голови обласної державної адміністрації та обласної ради відзнакам и нагородили сільгоспвиробників краю. Серед них – і представники Любешівщини.

Read more

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування