травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

20 листопада 2017

«Срібло» на Міжнародному турнірі з волейболу

19 листопада збірна команда Любешівського району серед ветеранів фізкультурного руху взяла участь в Міжнародному турнірі з волейболу, який відбувся в м. Іваново Республіки Білорусь, - йдеться на сторінці Любешівської РДА.

Read more

Підприємця зобов’язали виплатити грошову компенсацію за невикористану відпустку працівнику

До Управління Держпраці у Волинській області надійшло звернення від жительки смт. Любешів щодо порушення трудового законодавства підприємцем, у якого вона працювала у магазині «Меблі». Зокрема, наголошено на невиплаті їй компенсації за невикористану відпустку, - йдеться на сайті управління держпраці у Волинській області.

Read more

Чи потрібні у районі дві майже ідентичні соціальні служби?

Таку думку озвучили під час апаратної наради голови РДА та райради.

Зокрема, вони мали на увазі районний центр соціальних служб та сім’ї, дітей та молоді і службу у справах дітей РДА.

Read more

«Ризиків неосвоєння коштів нема»

Саме в цьому запевнив голова райдержадміністрації Олег Кух на традиційній оперативній нараді, коли йшлося про те, як у районі використовуються кошти субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Фактично усі об’єкти готові. Щоправда, донині проблемними залишаються два – дитячий ігровий майданчик у с. Щитинь та спортивний майданчик у с. Любешівська Воля.

Read more

У Щитині – новий настоятель храму

 

За повідомленням прот. Іоанна Гаврилюка, настоятеля Різдво-Богородичного храму с. Мала Глуша, сьогодні благочинний Любешівського округу УПЦ прот. Анатолій Шкара побував у с. Щитинь.

Read more

Визначено переможців конкурсу «Вчитель року-2018»

Ось і підбиті підсумки районного етапу всеукраїнського конкурсу креативних педагогів.

Read more

Голос Любешівщини лунає в Києві

Наша землячка, уродженка села Підкормілля, студентка Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова Мирослава Котюга вже два роки співає у жіночому вокальному ансамблі «Мальви», що діє при університеті.

Read more

Учасники АТО обговорили дієвість своєї організації

Кілька років тому в районі створили громадську організацію «Воїни АТО Любешівщини». От тільки вона була недієвою, про що неодноразово йшлося і на сторінках нашого видання.

Read more

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування