травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

16 листопада 2017

ПРОЕКТ "Я МАЮ ПРАВО" ОБГОВОРИЛИ З ВЛАДОЮ

Сьогодні Ніна Хомич, начальник Любешівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Волинській області, зініціювала «круглий стіл» із колективом Любешівської районної ради щодо ознайомлення із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”.

Read more

Природоохоронці говорили зі студентами про туризм

Сьогодні у Любешівському коледжі ЛНТУ відбулася конференція на тему «Екологічний туризм, як елемент сталого розвитку регіону». ЇЇ органзіаторами виступили НПП «Прип’ять-Стохід» та коледж.

Read more

«Поет могутнього ліричного обдарування»

Мабуть, важко знайти людину, котра не чула би пісень «Вчителько моя», «Рідна мати моя» на слова Андрія Малишка, котрі давно стали улюбленою класикою. Тож на літературно-музичному вечорі з нагоди 105-річчя від дня його народження «Поет могутнього ліричного обдарування» всі присутні дружно виконали їх під керівництвом заслуженого працівника культури України Ніни Дащенко.

Read more

Лунала «планова» сирена

Сьогодні, у післяобідню пору, жителів Любешова неабияк стривожив голосний звук сирени.

Read more

«Смачні» майстер-класи, виставки та відкриті уроки

У Любешівському технічному коледжі ЛНТУ, відповідно до плану роботи циклової методичної комісії харчових виробництв, наразі проходить тиждень кухаря та кондитера.

Read more

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування