травня

25

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

09 листопада 2017

Тривають роботи з утеплення будівлі інфекційного відділення Любешівської ЦРЛ

Керівники району перевірили, як ведуться ремонтні роботи з утеплення фасадів будівлі інфекційного відділення Любешівської ЦРЛ, - йдеться на сайті райдержадміністрації.

Read more

Обговорили питання праці, навчання, зайнятості

Сьогодні на базі РЦЗ відбулося засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під головуванням заступника голови Любешівської райдержадміністрації Сергія Фесика. За інформацією працівників служби зайнятості, предметом розгляду учасників зібрання стали питання дотримання вимог чинного законодавства про працю та зайнятість, зокрема легалізації трудових відносин, створення нових робочих місць.

Read more

Наша мова – серед найкрасивіших у світі!

Сьогодні ми відзначаємо День української писемності та мови. Він був встановлений у 1997 році. А святкуємо ми його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

Read more

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування