жовтня

20

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

06 жовтня 2017

Коли горить - пізно когось винить

ПРО ТЕ, ЯК ДОВЕДЕТЬСЯ ЛІКВІДОВУВАТИ ЛИХО, ТРЕБА ДУМАТИ ЗАВЧАСНО

Цей рік, на відміну від попередніх, видався дещо благополучнішим у плані пожеж на екосистемах. Адже і торік, і перед тим майже весь час у літню пору працівники пожежної охорони били тривогу щодо загорань на торф’яниках, навіть деяких господарів притягували до відповідальності за порушення правил пожежної безпеки – спалювання на полях сухої трави, залишків рослинності. Й коли горіло, задіювали всі сили, аби приборкати пожежі, в тому числі персонали місцевих пожежних охорон (МПО). Та й коли горить у селі будівля, то кличуть же спочатку тих, хто ближче. Але, як виявляється, не все так добре, як би хотілося, у діяльності сільських підрозділів служби порятунку. Наскільки об’єктивні причини такої ситуації, редакція намагалася з’ясувати, поцікавившись думками різних задіяних осіб. 

Read more

Любов до людей, своєї справи - ключ до успіху

Ольга Кухарик – начальник відділення поштового зв’язку с. Невір. Ось уже сімнадцять літ односельці звертаються до неї не лише, аби вислати переказ чи бандероль, оформити передплату, але й придбати ту чи іншу продукцію, а ще почути привітне слово і, звичайно, дізнатися про новинки поштових послуг.

Read more

У Судчі – «Зелена феєрія»

Таку назву має проект, котрий стартував до Дня працівників освіти в нашій школі, координатором якого є директор навчального закладу Валерій Панасюк. Проект матиме кілька етапів. Перший-другий розраховані на 4-5 роки і передбачають озеленення та благоустрій шкільної території, третій етап - на 25 років. 

Read more

Хтось платить, інші тільки обіцяють

На цей рік Великоглушанська сільська рада знову делегувала повноваження районній раді щодо централізованого тимчасового зберігання архівних документів в об’єднаному трудовому архіві сіл, селища Любешівського району.

Read more

Не оминули увагою символ району

Днями до Програми економічного та соціального розвитку Любешівського району на 2017 рік були внесені зміни.

Read more

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання