квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Традиційне масове прибирання напередодні Великодня стало хорошою традицією. Ось і цьогоріч хоча й заплановане проведення Дня довкілля на 11-12 квітня, щодень у всіх населених пунктах Любешівщини люди поспішають навести лад.

 

У результаті наполегливої праці, до якої долучаються і колективи місцевих навчальних закладів, і просто небайдужі громадяни, на вулицях сіл, у місцях вічного спочинку наших рідних стає чисто. Наприклад, у Судчі, щоб зробити своє село чистим, учні та вчителі місцевого ліцею прибрали територію місцевого озера і парку, навели лад у сквері по вул. Рівненська та у місцях захоронення загиблих у роки Другої світової  війни. А у Малій Глуші місцеві дітлахи разом із Степаном Кошелем зібрали цілий причіп скляних пляшок. У результаті діти зробили село чистішим, а зібраний матеріал використають для будівництва.

Приступили після штанг та гир до толоки «За чистий Любешів» і вихованці спортивного клубу «Скіф» під керівництвом Миколи Бущука.

Вихованці Залаззівського ліцею прибирали на території школи, сільського парку, кладовища, біля Обеліску Слави, на головних вулицях села.

Подібні акції відбулися і в інших населених пунктах Любешівщини. А у четвер-п'ятницю до проведення Дня довкілля активно долучаться і працівники різних установ, організацій, підприємств селища, за якими закріплені відповідні території. You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування