квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Щороку у квітні проходить всеукраїнська акція «За чисте довкілля», у рамках якої відбувається масштабне прибирання. Цьогоріч воно у селищі заплановане на наступний тиждень, зокрема 12-13 квітня.

 

Відповідні розпорядження про продовження у 2019 році всеукраїнської акції «За чисте довкілля» підписали голови Волинської облдерждаміністрації та Любешівської райдержадміністрації. А сьогодні нарада з цього питання відбулася і в Любешівській ОТГ.

Так, цьогоріч планується провести заходи до «Дня довкілля» 12-13 квітня. Щоправда, як зазначив Любешівський селищний голова Олег Кух, цими днями акція не обмежується. Тобто прибирати відведені території можна і в інші дні, при цьому обов’язково попередивши відповідальних спеціалістів ОТГ. Тож, як завжди, за усіма установами, організаціями, а також за приватними структурами були закріплені відповідні території, на яких і має бути наведений лад. До активності у питанні благоустрою очільник селищної ради закликав і виконувачів обов’язів старост. А також зауважив, що планують прикласти усі зусилля до того, аби прибрано було скрізь.

Утримання у чистоті прилеглих до установ, організацій територій – це питання, яке навіть не обговорюється. Із власниками проблемних об’єктів, які не бажають їх утримувати у належному стані, ми працюватимемо додатково. Аж поки і там не буде чисто!» - наголосив Олег Кух. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування