квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями близько двадцяти юнаків віком 7-14 років (із Любешова, Підкормілля, Селіска, Залізниці), котрі займаються вільною боротьбою в спортивному клубі «Скіф», прибрали лісопосадку в с. Заріка. А вертаючись до райцентру, збирали обгортки та пластикові пляшки, які валялися обабіч дороги.

Традиційне масове прибирання напередодні Великодня стало хорошою традицією. Ось і цьогоріч хоча й заплановане проведення Дня довкілля на 11-12 квітня, щодень у всіх населених пунктах Любешівщини люди поспішають навести лад.

Щороку у квітні проходить всеукраїнська акція «За чисте довкілля», у рамках якої відбувається масштабне прибирання. Цьогоріч воно у селищі заплановане на наступний тиждень, зокрема 12-13 квітня.

Це свято відзначається щороку 22 березня. Тож саме йому приурочили працівники Любешівської експлуатаційної дільниці прибирання сміття на прибережних захисних смугах річок, каналах, дамбах та меліоративних куточках.    

Любешівська селищна рада приєдналася до тих органів місцевого самоврядування, які ініціюють заборону в Україні одноразових поліетиленових пакетів, зважаючи на їхній згубний вплив на довкілля.

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування