червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулого тижня, в четвер, у с. Щитинь відбулися сходи селян, на яких більшістю голосів винесли рішення ввійти Щитинській сільській раді до Великоглушанської ОТГ.

 

Підписалося за це сорок осіб, а шестеро були категорично проти. Люди висловлювали думку, що було би добре, якби їхнє село ввійшло до Черченської сільради Камінь-Каширського району, котра за 5 км, однаак та відійшла до Бузаківської ОТГ, повідомив очільник Щитинської громади Василь Саливончик. А от у Малій Глуші вже втретє збори не відбулися. У Малоглушанській сільській раді розповіли, що депутати вирішили проводити подвірний обхід, аби донести інформацію до людей про необхідність прийняти рішення «за» чи «проти» включення їхньої сільради до другої ОТГ, яка має бути створена в районі, - Великоглушанської.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування