червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

30 травня учні ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича» мали змогу поїхати в одноденну подорож, яка передбачала знайомство з трьома волинськими озерами. У рамках екологічної екскурсії на території національного природного парку “Прип’ять-Стохід” учні сьомого та восьмого класів ознайомилися з водними об’єктами парку. Дізналася про це й розповіла Анастасія Кисіль, студентка факультету філології та журналістики Тернопільського педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Поїздка тривала з 9 по 19 годину. Ініціативу проявили діти, а вчителі та адміністрація школи  підтримали їх та організували поїздку. За підтримкою школа звернулася до  керівництва НПП "Прип'ять-Стохід".  Отож групу дітей очолили вчителі Галина Іванішина та Олена Швирид, а екскурсію провела школярам заступник начальника відділу екологічної освіти та рекреації парку Віта Домашич. Щодо цілей цієї подорожі, то найпершою була відпочити після навчання, змінити обстановку, а ще ознайомитися з географією району, поглибити знання з історії Волині. Першим місцем зупинки стало озеро Люб'язь, потім були Сваловичі. Особливе захоплення викликала оглядова вежа у цьому унікальному селі. Далі відвідали озера Біле та Рогізне. «Усі цілі досягнуті, ідеї втілені, діти щасливі», - констатує одна з очільниць групи Олена Григорівна.

Наступна поїздка відбувається сьогодні - учні 5-А та 7-А подорожують разом із класними керівниками Оленою Баренблат та Марією Бас. «Минулого року ми вже мали таку екскурсію і, незважаючи на деякі неприємності в дорозі (автобус засів у піску), діти хочуть ще.  Восени ми їздили до Луцька, цієї осені учні планують відвідати Львів», - розповідає про плани Олена Петрівна. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування