червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в залі засідань Камінь-Каширської районної ради відбулася прес-конференція для керівників структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України та журналістів дев’яти районних видань  – Камінь-Каширського, Маневицького, Любешівського, Ковельського, Турійського, Шацького, Любомльського, Старовижівського та Ратнівського районів.

 

Начальник цього управління Петро Філіпчук та начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів Ольга Волдинер розповіли про нововведення, що стосуються надання онлайн послуг через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

«Сьогодні Пенсійний фонд став структурою, яка опікується не лише пенсіонерами. На його веб-порталі електронних послуг впроваджена низка сервісів, орієнтованих як на пенсіонерів, так і на застрахованих осіб та страхувальників. Одне з основних завдань фонду – максимально спростити процедуру одержання послуг, зокрема, дистанційно, за допомогою сучасних електронних сервісів», - зазначив Петро Васильович. А Ольга Волдинер детальніше зупинилася на електронних сервісах Пенсійного фонду (видах послуг, які надаються за допомогою електронних засобів). Зокрема, як зареєструватися на WEB-порталі Пенсійного фонду України, про електронні послуги – надання електронної довідки від фонду з QR-кодом, інформації через СМС-повідомлення (наприклад, про результати розгляду звернення пенсіонера за призначення чи перерахунок пенсії; про необхідність з’явитися йому до Пенсійного фонду для підтвердження даних та ін.). Як саме отримати всі ці послуги і пояснила Ольга Данилівна на прикладах, що демонструвалися на мультимедійній дошці.

У підсумку керівник ГУ ПФ у Волитснькій області висловив оптимістичні сподівання, що невдовзі пенсії українців наблизяться до європейських. Так само і по-сучасному надаватимуться послуги для людей. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування