травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Після реконструкції обеліску Скорботної матері у Любешові два роки тому ініціативна група торкнулася й проблеми існування колишньої дошки пам’яті біля адмінприміщення районної влади, де після 2014-го розміщений стенд із фото Героїв Небесної Сотні та наших земляків, загиблих в АТО. Тоді одні були переконані, що її потрібно демонтувати, інші – ремонтувати. Однак минає час, ні того, ні іншого не відбувається.

 

Тож не дивно, що питання подальшої долі цієї дошки знову випливло на поверхню. Як повідомив заступник Любешівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Савчук (а згодом цю інформацію  підтвердив і керуючий справами(секретар) виконавчого комітету селищної ради Ігор Демих), селищна рада надіслала лист до Любешівської районної ради із проханням або відремонтувати, або демонтувати цю дошку, так як вона перебуває в аварійному стані та знаходиться на території райради.

У свою чергу, голова найвищої представницької влади на Любешівщині Петро Нагорний зауважив, що у них на балансі цієї дошки немає. І, на його думку, найлегше за все її демонтувати. Але все ж подальшу її долю, переконаний Петро Никонович, має вирішити громадськість. Тому й закликає усіх жителів району висловити свою позицію з приводу цього, тобто чи демонтовувати конструкцію, чи ремонтувати.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування