квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні автомобільний парк КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради» поповнився ще двома автомобілями RENAULT  NEW   DUSTER - для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання.

 

Автомобілі придбані за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для   Бірківської  та Седлищенської  амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які будуть збудовані в цьому році. Буквально сьогодні, 10квітня, проведена реєстрація цих авто. Один із них уже переданий в Бірківську АЗПСМ, другий буде переданий в Седлищенську АЗПСМ після закінчення там будівництва приміщення амбулаторії, повідомила Наталія Ланевич, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради». 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування