квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Нині у мережі Інтернет можна продати і купити, без перебільшення, все, що завгодно, і жителі Любешівського району часто стають жертвами шахраїв, які, розміщуючи у всесвітній павутині оголошення про продаж різноманітних речей, виманюють гроші у довірливих покупців.

 

Так, уже цьогоріч троє мешканців району, маючи намір купити товари через мережу Інтернет, пропозиція про продаж яких була виставлена на сайтах, перерахували зловмисникам понад 8 тис. грн. завдатку за товари й стали жертвами шахраїв, адже «продавці» одразу після отримання коштів зникли.Щодо купівлі автомобілів, то спеціалізовані сайти (зокрема, auto.ria.com) за прийнятну суму пропонують послугу перевірки транспортного засобу, що продається, за допомогою станцій техобслуговування у різних містах. Відтак варто скористатися цією послугою, щоб хоча би переконатися в наявності авто та пересвідчитися в його технічній справності. Забувши про обачність, двоє мешканців району у березні повідомили шахраям особисті дані платіжних карток, і як наслідок - позбулися власних коштів.

Схема шахрайства «Ваш родич у поліції» - не нова, проте краяни продовжують потерпати від неї. Аби уникнути обману, слід повідомляти правоохоронні органи про телефонні дзвінки від осіб, які розповідають, що близький родич вчинив ДТП чи інший злочин і, аби залагодити справу з потерпілими та поліцією, необхідно переказати певну суму на вказаний шахраями картковий рахунок або віддати гроші визначеній особі. І ще варто пам’ятати: погодившись таким чином «вирішувати» ситуацію, людина стає учасником злочину, адже за надання неправомірної вигоди передбачено кримінальну відповідальність, застерігає Любешівський відділ Маневицької місцевої прокуратури.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування