квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Із 1 квітня у лісах Любешівщини розпочався “сезон тиші” - період не лише нересту у риб, а й розмноження тварин і птахів. Отож, окрім вже звичних обмежень, таких, як заборона на вилов риби, діє також заборона на суцільні і санітарні рубки у лісі.

Для об'єктів природно-заповідного фонду ця заборона взагалі украй потрібна, адже санітарні рубки, що проводяться навесні, зривають гніздування різних видів птахів, а також заважають розмноженню диких видів звірів, у тому числі мисливської фауни. Заборонено будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Це і стрілянина, феєрверки, пальба. Також у цей період не дозволяється проведення ралі, інших змагань на транспортних засобах, які спричиняють шум та гамір, використання моторних маломірних суден.

Осіб, які порушили вимоги, буде притягнуто до відповідальності згідно зі статтею 87 КУпАП та накладено на них адміністративне стягнення у вигляді штрафу від 30 до 50, а на посадових осіб – від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Два з половиною місяці тиші – це людська данина природі. Перебуваючи в лісі чи інших природних екосистемах, варто пам’ятати, що людина відповідальна за своїх братів менших. Зерігати довкілля, охороняти природу та не турбувати диких тварин у період їхнього розмноження – ось із таким проханням до жителів Любешівщини фахівці НПП «Прип’ять-Стохід».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування