квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Відповідно до Указу Президента України, з 1 квітня розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу, який триватиме до кінця червня 2019 року, інформує Геннадій Борисюк, військовий комісар Любешівського районного військового комісаріату.

Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України, цього весняного призову до українського війська призвуть 18 тис. 752 юнаки, серед яких - 595 волинян. Наші земляки проходитимуть військову службу у Збройних силах України (299 чол.), Національній гвардії України (145 чол.), Державній прикордонній службі України (140 чол.) та Державній спеціальній службі транспорту (11 чол.).

Із Любешівщини призвуть 32 чол., відправки юнаків до військ розпочнуться з 8 квітня. В Збройних силах волиняни проходитимуть службу практично у всіх її видах: сухопутних і десантно-штурмових військах, повітряних та військово-морських силах. Географія служби доволі широка: Київ, Львів, Житомир, Полтава, Одеса, Миколаїв, Харків, Вінниця та, звичайно, ж Луцьк.

Призовною комісією обов’язково враховуються бажання призовників щодо роду військ та місця проходження служби, але на першому місці – стан здоров’я юнаків.

Також в РВК наголошують: відповідно до рішень керівництва держави, строковики не залучаються до проведення Операції об’єднаних сил на Сході України.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування