травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчора, 12 березня, у селі Гірки відбувся інформаційний рейд щодо запобігання пожежам в екосистемах та житловому секторі за участю співробітників ДСНС. Разом із рятувальниками інформувати населення вирушили старшокласники сільської школи – учасники команди дружин юних пожежних-рятівників, - йдеться на сайті УДСНС у Волинській області.

 

Під час інструктажів ішлося про найпоширеніші причини пожеж у житлі (коротке замикання електромережі, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж чи електроприладів, систем опалення, або ж нехтування правилами безпеки при використанні відкритого вогню), а також про способи їх запобігання.

Рятувальники ннаголошовули про заборону спалювання сухої рослинності. А школярі пояснювали односельчанам, що допоки вони будуть позбуватися таким чином торішньої рослинності та сміття, існує постійний ризик поширення вогню на лісові насадження, торфополя, житлові будинки та лінії електропередач. Під час інструктажів серед населення були поширені друковані матеріали із роз’ясненням вимог пожежної безпеки та інструкціями, як діяти у випадку виникнення загорання.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування