квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Не встигли прийти перші морози, як на вулицях містечка побільшало собак. Виходить, таким чином «дбайливі» господарі вирішують вберегти своїх чотирилапих друзів від холодів, відпускаючи погуляти.

 

Цілі зграї собак можна побачити у най багатолюдніших місцях Любешова: біля автостанції, по вул. Незалежності, у самому центрі, зокрема, й біля адмінбудинку, де працює уся влада краю. Споглядаючи за псами, котрі бігають прямісінько біля входу у це приміщення, мимоволі напрошується саркастичне запитання: «А, може, й вони хочуть на прийом до влади?». Однак було би смішно, якби не було так страшно. Адже собаки становлять реальну небезпеку для перехожих. У будь-яку хвилину можуть покусати людей.

Звісно, найлегше у цій проблемі звинуватити владу, мовляв, не відловлюють, не вживають різних методів боротьби. Але насамперед найбільша відповідальність лежить усе-таки на власниках. Адже періодичність ось таких «собачих весіль» на вулицях Любешова засвідчує: саме у холоди люди відпускають своїх псів із прив’язі, цим самим загострюючи проблему та наражаючи на небезпеку інших.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування