травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

26 листопада українська земля знову втратила свого воїна-захисника, військовослужбовця 14-ої ОМБР, котрий самовіддано обороняв її цілісність та незалежність на східному рубежі. Це – уродженець Любешівщини 41-річний Віктор Лахай. Тепер його ім’я числиться у списку загиблих героїв неоголошеної війни.

 

Народився Віктор у селі Велика Глуша, звідки родом його мама Надія Іванівна. Однак у 1986 році разом зі своєю сім’єю виїхав до Луцька, тож у третій клас уже пішов до міської школи №9. Після її закінчення продовжив навчання у Вищому професійному училищі №6.

Строкову військову службу проходив з 1996 по 1998 роки. Отримав звання «Молодший сержант».

Його батько, котрий сам родом із Малої Глуші, трагічно загинув п’ятнадцять років тому. Наразі ж у цьому селі проживають рідний дядько Віктора із сім’єю, а от у Великій Глуші родини не лишилося. Його рідної бабусі вже давно не стало, тож на свою малу батьківщину Віктор і не навідувався.

У телефонній розмові старша рідна сестра загиблого військовослужбовця Наталія розповіла, що Віктор проводив підготовчі курси для військових у Десні.«У жовтні він уже сам поїхав на передову. Телефонував рідко і практично нічого не розповідав. Однак на свій день народження (25 листопада), коли йому мав виповнитися 41 рік, він повинен був повернутися додому. Уже й речі були зібрані.  Віктор мені казав телефоном: «Мала (завжди називав мене так через те, що я нижча ростом за нього), мій день народження разом святкуватимемо…» Але не судилося… 25 листопада він уже не виходив з нами на зв’язок, а згодом почули страшну звістку про те, що його не стало…»

Захищати країну – це свідомий вибір Віктора Лахая. Сестра крізь сльози розповіла, що він казав: «Треба, щоб хтось захищав державу. У мене немає ні своєї сім’ї, ні дітей. Тож комусь треба підтримувати тих хлопців, які там завжди стоять, треба їх змінювати».

Також зі слів сестри нам стало відомо, що по життю Віктор був веселим, людиною-організатором, завжди мав свою думку і відстоював її.

Страшна ніч стала для Віктора Лахая фатальною. Їхній опорний пункт у селі Катеринівка Попаснянського району Луганської області потрапив під обстріли. Віктор отримав поранення, не сумісні з життям…

Поховають військовослужбовця завтра на Алеї почесних поховань у Гаразджі.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування