червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбулося бліц-навчання для роботодавців на тему «Легальна зайнятість – гарантія соціальної захищеності», повідомляється на сторінці ЦЗ у Фейсбуці.

 

У заході взяли участь інспектор управління Держпраці у Волинській області Григорій Касян, начальник Любешівського відділення Ковельської ОДПІ Андрій Любеля, перший заступник об’єднаного управління Камінь-Каширського ПФУ Світлана Корець, інспектор праці Любешівської селищної ради Андрій Кузьменко, директор Любешівської районної філії Волинського ОЦЗ Ольга Ковальчук та 15 роботодавців району.
Захід розпочала директор Любешівської районної філії Волинського ОЦЗ Ольга Ковальчук, яка проінформувала присутніх про розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», ознайомила зі складом учасників та порядком проведення навчання, а також презентувала послуги служби зайнятості для роботодавців. 
Григорій Касян роз’яснив про зміни в законодавстві про працю, про особливості здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Детально зупинився на питаннях штрафних санкцій та їх розмірах в разі порушення роботодавцями чинного законодавства. Окремо наголосив на особливостях нарахування заробітної плати, вчасної виплати відпускних, лікарняних та деталях прийняття працівників на роботу.
Андрій Любеля нагадав присутнім про порядок та терміни подачі звітності до органів ДПІ.
Андрій Кузьменко розповів про діяльність робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, яка створена та діє у Любешівській ОТГ.
Світлана Корець акцентувала увагу присутніх на умови призначення пенсії, так як це соціальний захист найманих працівників при досягненні пенсійного віку. 
Після закінчення бліц-навчання роботодавці спілкувалися у формі діалогу та отримали змістовні, вичерпні відповіді на свої запитання.
На думку присутніх, такі заходи сприяють підвищенню правової культури роботодавців і упереджують порушення законодавства.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування