червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У неділю на Любешівщині побував народний депутат Ігор Гузь, котрий відомий своїм захопленням перепливати водні плеса Волині. Цього разу він вирішив випробувати сили на озері Люб’язь.

Серед тих п’яти сміливців, які склали компанію парламентарю, - любешівець Андрій Ковальчук. Ігор Гузь так прокоментував свій вчинок: «Ми, як завжди, пропагуємо здоровий спосіб життя. І всередині вересня вирішили переплисти озеро Люб’язь. Чим воно цікаве – через нього протікає річка Прип’ять і тому водойма досить прохолодна. Вести здоровий спосіб життя і займатися спортом – це правильно». А ось наш краянин Андрій Ковальчук, котрий уже двічі був учасником змагань із тріатлону і цього разу разом з народним депутатом Ігорем Гузем плив Люб’язем, розповів:

«Після того, як береш якийсь черговий бар’єр, то виникає певна залежність, хочеться більше і більше. Приємно, що зібралася усталена команда. Будьте сміливими і приєднуйтеся до нас». До слова, дистанцію у майже 2,5 кілометра сміливці подолали за 53 хвилини.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування