Обласний конкурс на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пям’ятної алеї – 2018 рік виходить на фінішну пряму. Журі визначилося із претендентами на перемогу. Переможця буде визначено в результаті публічного захисту проектів, що відбувається сьогодні, повідомляє прес-служба обласного управління лісового і мисливського господарства.

 

Цьогоріч на конкурс надійшло 62 проекти та звернення про підтримку створення та відновлення старих парків Волині. Головна тема – збереження пам’яті про полеглих на Сході односельчан. Є проекти, які оберігають історію населених пунктів за всі часи їх існування. Відгукнулися як шкільні лісництва, так і міські та селищні ради, ОТГ, лікарні. Багато цікавих проектів – і творчо амбітних, і професійно підготовлених. Вони – свідчення того, що Волинь – Європа і навіть в облаштуванні своїх територій зеленими насадженнями вона прагне до високих традицій європейського відродження та ренесансу.

Приємно, що серед претендентів на перемогу – і наші краяни:

* «Сквер миру» – альпінарій Підкормільської гімназії-філії ОЗЗСО «Любешівський ліцей». Автор – Приходько Людмила Миколаївна;

* «Любешівський парк XVІІІ ст.». Автор  – головний спеціаліст відділу регіонального розвитку інвестицій та проектної діяльності Любешівської селищної ради Олеся Жилко.

* «Вхідні арки – візитівка старовинного Любешівського парку». Автор – головний спеціаліст відділу регіонального розвитку інвестицій та проектної діяльності Любешівської селищної ради  Олеся Жилко. 

* «Сквер пам’яті учасників АТО» у с. Залізниця Любешівського району. Автор – Залізницький старостинський округ.

Нагадаємо, призовий фонд конкурсу становить 50 тис. грн. Розробники найкращого проекту отримають 25 000 грн. Винагорода за ІІ місце – 15 000 грн. Володарі III місця отримають 10 000 грн на втілення своїх ідей.