травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Любешівської селищної ради.

 На цей захід завітали не лише учасники цієї робочої групи (а загалом їх є 53 особи), а й координатор Центру розвитку місцевого самоврядування у Волинській області Катерина Степчук, аби опрацювати цю стратегію, яка є ключовим документом, що визначатиме довгострокову політику суспільно-економічного розвитку Любешівської ОТГ. 

Для цього, як зауважила пані Оксана, насамперед потрібно визначити пріоритетні напрямки, в яких надалі працювати. А для цього необхідно провести вивчення громадської думки. Тож на засіданні робочої групи аналізували зразки опитувальних анкет як для фізичних осіб, так і юридичних. Спектр запитань у них чималий. Як ось, наприклад, які найбільші проблеми розвитку громади, які завдання потрібно вирішувати першочергово, що заважає розвиткові громади та ін. А ось яка аудиторія має бути охоплена цим анкетуванням, думки в членів робочої групи розділилися. Наприклад, прозвучала позиція, що розповсюджувати ці анкети потрібно у місцях наймасовішого скупчення людей, аби почути думку якомога більше жителів усієї ОТГ. Натомість інші члени групи переконані, що необхідно враховувати думку лише соціально активних та відповідальних громадян, а не, для прикладу, підприємців, які не реєструють найману працю, тощо. У свою чергу селищний голова Олег Кух озвучив свою позицію: «Кожен житель громади має право голосу. Ми подумаємо, як організувати якнайширше вивчення громадської думки, аби до кінця вересня уже провести анкетування. А далі оперативно визначитися із основними напрямками розвитку Любешівської громади. При цьому закликаю і членів робочої групи, і громадськість активно включитися у цей процес, аби потім не звучало нарікань, що рішення приймаються одноособово».

Наталія Муха.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування