квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями учні шкільного лісництва Любешівського НВК з керівником Людмилою Шептур провели для школярів молодших класів урок на тему «Підготовка тварин до зимівлі». Розповіді старшокласників були надзвичайно цікавими. Відтак, у гарному настрої та з  бажанням ще більше дізнаватися про навколишній світ діти провели екологічну гру “Знайди слід тварин”.

 Звісно, натхнення до екологічної освіти в молоді запалили їхні наставники – працівники державного підприємства “Любешівське лісомисливське господарство”. Тож після заняття учні завітали й до лісівників, аби провідати і вкотре подякувати. Гостина у колективі тривала у теплій дружній атмосфері. Користуючись нагодою, працівники лісового відділу підприємства, зокрема інженер з лісових культур Віра Оласюк, розповіла дітям про лісове насінництво, ведення лісонасінної справи та як ведеться облік у книзі лісових культур.

Лісівники наголосили: ази ведення лісового господарства починаються із заготівлі якісного насіння.  І в цьому процесі діти беруть активну участь. А ще насіння, по суті, – гарантія високопродуктивних деревостанів. Саме тому на підприємстві, наголосила пані Віра, створена лісонасіннева база, до якої входять плюсові дерева, постійні лісонасінневі плантації, постійні лісонасінневі ділянки, генетичні резервати.

Ще не один день в оточенні наставників принесе юним природолюбам багато користі. Надто вже цікавими є подорожі у світ природничих знань. 

Прес-служба Волинського ОУЛМГ.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування