квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У тимчасовому розсаднику Дольського лісництва державного підприємства “Любешівське лісомисливське господарство” згідно з осінньою інвентаризацією вирощено мільйон сіянців сосни звичайної, 10 тисяч штук – дуба черешчатого, 2 тисячі штук – ялини звичайної.

 Ростуть тут, на доглянутих площах розсадника, також сіянці каштана кінського, груші звичайної, яблуні лісової… За словами інженера лісових культур любешівського лісомисливського підприємства Віри Оласюк, навесні розсадник повністю забезпечує потребу лісгоспу в лісопосадці. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Досить часто Дольський тимчасовий розсадник у рамках відкритих уроків та практичних занять відвідують діти – вихованці Любешівського НВК, члени шкільного лісництва. На думку його керівника Людмили Шептур, це найкращий і найдієвіший спосіб ознайомити дітей з азами лісівничої науки, тим більше коли багато з них мріють в майбутньому стати лісівниками.

Одним словом, кожен осінній день та щирі зусилля лісівників вселяють надію на те, що весняна лісопосадка – найважливіший етап роботи лісівників – вдасться і пройде успішно.

Кипить робота і в її колег із ДП СЛАП «Любешівагроліс". За інформацією інженера лісових культур Андрія Оласюка, в них вирощено 1 млн. 690 тис. шт. сіянців сосни звичайної, 10 тис. шт. – дуба звичайного, заготовлено 450 кг жолудів дуба звичайного, 100 кг – дуба червоного, укорінено 3 тис. черенків туї західної, самшиту вічнозеленого та ялівця козацького. Підготовка ґрунту під лісові культури здійснена на 125 га. Крім того, Андрій Оласюк зазначив, що під кінець грудня перед святами на території їхнього підприємства діятиме новорічний ярмарок із продажу сосон.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування