квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Невдовзі має відбутися перша сесія в Любешівській ОТГ. Тож жителі населених пунктів, котрі ввійшли до цієї величезної територіальної громади, нині - в очікуванні подальших змін. Однак п’ять сільських рад нашого району залишалися поза цим процесом.

 

Нагадаємо: до ОТГ із центром    у Любешові не ввійшли Дольська, Великоглушанська, Люб’язівська, Малоглушанська та Щитинська сільські ради. Їхні керівники неодноразово на сторінках нашого видання пояснювали, чому процес об’єднання в них затягується. Редакція знову поцікавилася, яка ситуація з цього питання нині.

Так, голова найвіддаленішої від райцентру Щитинської сільради Василь Саливончик поінформував, що жодних зрушень у них не відбувається. Щоправда, додав: пропозицію Великоглушанської сільради приєднатися туди жителі Щитиня не підтримали. Натомість прагнуть бути разом із містом Камінь-Каширський, відтак свого часу надсилали відповідне звернення. Отримали й відповідь, у якій йдеться про те, що процес об’єднання там ще не розпочався. Коли ж відбудуться зміни, пообіцяли врахувати прохання щитинців.

Досить подібна ситуація і в Малоглушанській сільській раді. За словами очільника сільради Миколи Віліча, від літа жодних змін щодо ОТГ в них не відбулося. Нагадав лишень, що тоді він зустрічався із міським головою Каменя-Каширського, але той навідріз відмовився приймати великоглушанців, наголосивши: лише якщо наказом Президента України чи іншого вищого органу влади надійде вказівка про примусове об’єднання, тоді змінить своє рішення.

Та й голова Великоглушанської сільської ради Євгенія Наливайко у телефонній розмові лаконічно зазначила: жодних змін щодо питання створення ОТГ у них не відбулося.

Цікаво було почути думку очільників Люб’язівської та Дольської сільрад. Адже на початку серпня на спільному засіданні депутати та громадськість обох громад уповноважили їх вивчити питання фінансової спроможності за умови їх об’єднання. Тому на запитання про те, які відбулися в них зрушення, Люб’язівський сільський голова Борис Шубич повідав, що питання ОТГ не пускали на самоплив. Більше того, дійсно самотужки збирали інформацію щодо спроможності їхніх сільрад. І буквально цього понеділка разом із Дольським головою Ігорем Кузьмичем їздили до Луцька. Там зустрічалися із членом регіональної робочої групи з підготовки проектів змін до перспективного плану формування територій громад Волинської області, консультантом із бюджетних питань Волинського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” Василем Громом. Адже саме ця людина здійснює аналіз фінансової спроможності та самодостатності об’єднаних територіальних громад. Він зазначив нашим землякам, що особисто проведе розрахунки, аби проаналізувати, наскільки ці дві громади будуть самодостатніми.

У свою чергу, Ігор Васильович додав: жителі Дольської сільради сподіваються, що у 2018 році визначаться, як далі жити, буде прийняте остаточне рішення на різних владних рівнях щодо об’єднання їхніх сільрад між собою або приєднання до Любешівської ОТГ. 

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування